Ndërprerës qarku MUTAI CMTB1LE-63 4P me rrymë të mbetur RCBO
Detajet e produktit
Ndërprerësi i Qarkut me Rrymë Mbetëse CMTB1LE-63 mund të mbrojë njerëzit dhe energjinë nga goditja elektrike, qarku i shkurtër, defektet e mbingarkesës. RCBO përdoret kryesisht në ndërtesa tregtare dhe banesore,
Është në përputhje me standardin IEC61009-1.
| Emri i produktit | Ndërprerës i Qarkut të Operuar me Rrymë Mbetëse |
| Modeli Nr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Rryma e vlerësuar në (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polet | 4P |
| Tensioni i vlerësuar Ue (V) | 400V |
| Frekuenca e vlerësuar | AC 50/60Hz |
| Kapaciteti i vlerësuar i qarkut të shkurtër Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tension i vlerësuar i rezistencës së impulsit Uimp | 4000V |
| Temperatura e ambientit | -20℃~+40℃ |
| Lloji i lëshimit të menjëhershëm | C ose D |
| Rryma e mbetur e funksionimit të vlerësuar In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbë
Përmasat e skicës dhe instalimit (mm)
Avantazhi
1. Mbrojtja nga rryma e qarkut të shkurtër dhe rryma e mbingarkesës
2. Mbrojtja nga goditjet elektrike: Një ndërprerës qarku i rrymës së mbetur zbulon dhe ndërpret defektet elektrike të shkaktuara nga rrjedhjet e rrymës në tokë, duke parandaluar goditjet elektrike dhe goditjet elektrike.
3. Kohë e shpejtë reagimi: Këta ndërprerës janë projektuar të fiken shpejt, shpesh brenda një fraksioni sekonde, kur zbulohet një defekt elektrik.
Polet
Aplikacioni
Ndërprerësit miniaturë MCB janë profesionistë dhe përdoren gjerësisht në ndërtesa, banesa, aplikime industriale, transmetimin e energjisë elektrike.
Të tjerë
Paketimi
1 copë për kuti të brendshme, 20 copë për kuti të jashtme.
Dimensionet për kuti të jashtme: 41*21.5*41.5 cm
Tregu Kryesor
MUTAI Electric i kushton një rëndësi të veçantë shërbimit të tregjeve në Lindjen e Mesme, Afrikë, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut dhe Rusi... etj.
Pse të na zgjidhni ne
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












