Ndërprerës Miniaturë i Qarkut CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Detajet e produktit
Ndërprerësi miniaturë CMTB1-63 ka funksion mbrojtjeje nga qarku i shkurtër dhe mbingarkesa, gjithashtu mund të përdoret si një transferim dhe konvertim i rrallë i sistemit të energjisë. MCB ka karakteristika të tilla si strukturë e përparuar, performancë e besueshme, kapacitet i lartë ndërprerjeje, pamje elegante etj. Mbulesa dhe pjesët janë bërë nga material me rezistencë ndaj goditjes, veçori të forta rezistente ndaj flakës.
| Emri i produktit | MCB |
| Modeli NR. | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certifikatë | CE |
| Rryma e vlerësuar në (A) | 1-63A |
| Polet | 1P |
| Tensioni i vlerësuar Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frekuenca e vlerësuar | AC 50/60Hz |
| Kapaciteti i vlerësuar i qarkut të shkurtër Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tension i vlerësuar i rezistencës së impulsit Uimp | 4000V |
| Temperatura e ambientit | -20℃~+40℃ |
| Lloji i lëshimit të menjëhershëm | Lloji C ose lloji D |
| Ngjyra | E bardhë |
| Shërbim | OEM dhe ODM |
Kurbë
Polet
Avantazhi
1. Mbrojtja e qarqeve nga rryma e qarkut të shkurtër
2. Mbrojtja e qarqeve nga rryma e mbingarkesës
3. Dizajn i bukur dhe i lehtë për t’u instaluar
Aplikacioni
Ndërprerësit miniaturë MCB përdoren gjerësisht në ndërtesa, banesa, aplikime industriale, transmetim të energjisë elektrike... etj.
Të tjerë
Paketimi
12 copë për kuti të brendshme, 240 copë për kuti të jashtme.
Dimensionet për kuti të jashtme: 41*21.5*41.5 cm
Tregu Kryesor
Lindja e Mesme, Afrika, Azia Juglindore, Amerika e Jugut, Tregu i Rusisë... etj.
Pse të na zgjidhni ne
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













