Ndërprerës qarku MUTAI CMTB1LE-63 3P me rrymë të mbetur RCBO
Detajet e produktit
Një Ndërprerës Qarku i Rrymës së Mbetur me Mbrojtje nga Mbitërrymja (RCBO) është një pajisje sigurie elektrike që kombinon funksionet e një pajisjeje të rrymës së mbetur (RCD) dhe një ndërprerësi miniaturë qarku (MCB) në një njësi të vetme.
Ndërprerësi i Qarkut me Rrymë Mbetëse CMTB1LE-63 mund të mbrojë njerëzit dhe energjinë nga goditja elektrike, qarku i shkurtër, defektet e mbingarkesës. RCBO përdoret kryesisht në ndërtesa tregtare dhe banesore. Ai është në përputhje me standardin IEC61009-1.
| Emri i produktit | Ndërprerës qarku i operuar me rrymë të mbetur RCBO |
| Modeli Nr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Rryma e vlerësuar në (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polet | 3P |
| Tensioni i vlerësuar Ue (V) | 400V |
| Frekuenca e vlerësuar | AC 50/60Hz |
| Kapaciteti i vlerësuar i qarkut të shkurtër Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tension i vlerësuar i rezistencës së impulsit Uimp | 4000V |
| Temperatura e ambientit | -20℃~+40℃ |
| Lloji i lëshimit të menjëhershëm | CD |
| Rryma e mbetur e funksionimit të vlerësuar In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbë
Përmasat e skicës dhe instalimit (mm)
Avantazhi
1. Mbrojtja e qarqeve kundër rrymës së qarkut të shkurtër, rrymës së mbingarkesës dhe mbrojtjes nga rrjedhjet e tokës
2. Të lehta për t’u instaluar: RCBO-të janë zakonisht kompakte dhe të lehta për t’u instaluar, duke i bërë ato ideale për përdorim në hapësira të vogla ose zona të ngushta.
Polet
Aplikacioni
Ndërprerësit miniaturë MCB janë profesionistë dhe përdoren gjerësisht në ndërtesa, banesa, aplikime industriale, transmetimin e energjisë elektrike.
Të tjerë
Paketimi
2 copë për kuti të brendshme, 40 copë për kuti të jashtme.
Dimensionet për kuti të jashtme: 41*21.5*41.5 cm
Tregu Kryesor
MUTAI Electric fokusohet në Lindjen e Mesme, Afrikë, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut dhe tregun rus.
Pse të na zgjidhni ne
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













