Ndërprerës qarku MUTAI CMTB1LE-63 1P N me rrymë të mbetur RCBO
Detajet e produktit
Ndërprerësi i Qarkut me Rrymë Mbetëse CMTB1LE-63 mund të mbrojë njerëzit dhe energjinë nga goditja elektrike, qarku i shkurtër, defektet e mbingarkesës. RCBO përdoret kryesisht në ndërtesa tregtare dhe banesore. Ai është në përputhje me standardin IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO është i zbatueshëm për AC50/60HZ, tension të vlerësuar 230V/240V/400V /415V dhe rrymë të vlerësuar deri në 63A.
| Emri i produktit | RCBO |
| Modeli Nr. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standard | IEC61009-1 |
| Rryma e vlerësuar në (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polet | 1P+N |
| Tensioni i vlerësuar Ue (V) | 230V |
| Frekuenca e vlerësuar | AC 50/60Hz |
| Kapaciteti i vlerësuar i qarkut të shkurtër Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tension i vlerësuar i rezistencës së impulsit Uimp | 4000V |
| Temperatura e ambientit | -20℃~+40℃ |
| Lloji i lëshimit të menjëhershëm | CD |
| Rryma e mbetur e funksionimit të vlerësuar In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurbë
Përmasat e skicës dhe instalimit (mm)
Avantazhi
1. Mbrojtja e qarqeve nga qarku i shkurtër, mbingarkesa dhe rrjedhjet e tokës
2. Instalim i lehtë: Ndërprerësit e rrymës së mbetur mund të instalohen në çdo panel ndërprerësi ose kuti elektrike, duke i bërë ato të lehta për t'u instaluar.
3. Ndjeshmëria: Ato mund të zbulojnë edhe sasi të vogla të rrjedhjes së rrymës në tokë.
Polet
Aplikacioni
Ndërprerësit miniaturë MCB janë profesionistë dhe përdoren gjerësisht në ndërtesa, banesa, aplikime industriale, transmetimin e energjisë elektrike.
Të tjerë
Paketimi
4 copë për kuti të brendshme, 80 copë për kuti të jashtme.
Dimensionet për kuti të jashtme: 41*21.5*41.5 cm
Tregu Kryesor
MUTAI Electric fokusohet në Lindjen e Mesme, Afrikë, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut dhe tregun rus.
Pse të na zgjidhni ne
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












