Ndërprerës Miniaturë i Qarkut MCB me Energji Diellore CMTB1-63DC 4P DC
Detajet e produktit
Ndërprerësi miniaturë i qarkut CMTB1-63 DC MCB mund të mbrojë pajisjet elektrike dhe pajisjet e tjera të ngarkesës nga mbingarkesa dhe problemet e qarkut të shkurtër, si dhe të mbrojë sigurinë e qarkut. Shumica e ndërprerësve DC MCB përdorin disa sisteme të rrymës së vazhdueshme si energjia e re, panelet diellore fotovoltaike, etj. Gjendjet e tensionit të DC MCB janë përgjithësisht nga DC 12V-1000V, dhe rryma e vlerësuar mund të arrijë deri në 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Rryma e vlerësuar në (A) | 1A - 63A |
| Polet | 4P |
| Tensioni i vlerësuar Ue (V) | 1000V |
| Frekuenca e vlerësuar | 50/60Hz |
| Kapaciteti i vlerësuar i qarkut të shkurtër Icn | 6000A |
| Temperatura e ambientit | -20℃~+70℃ |
| Lloji i kurbës | C |
| Shkalla e ndotjes | 3 |
| Lartësia | ≤ 2000m |
| Kapaciteti maksimal i instalimeve elektrike | 25 m² |
| Instalimi | Shinë DIN 35 mm |
| Lloji i linjës hyrëse | Krye |
Avantazhi
1. Mbrojtja e qarqeve nga rryma e qarkut të shkurtër
2. Mbrojtja e qarqeve nga rryma e mbingarkesës
3. Kapacitet i lartë thyerjeje
4. Dizajn i bukur dhe i lehtë për t’u instaluar
Polet
Aplikacioni
Ndërprerësit e qarkut miniaturë DC MCB MCB përdoren gjerësisht në disa sisteme të rrymës së vazhdueshme si energjia e re, panelet fotovoltaike diellore, etj.
Të tjerë
Paketimi
3 copë për kuti të brendshme, 60 copë për kuti të jashtme.
Dimensionet për kuti të jashtme: 41*21.5*41.5 cm
Pyetje dhe Përgjigje
Me certifikata të sistemit të menaxhimit ISO 9001, ISO14001, produktet kualifikohen nga certifikatat ndërkombëtare CCC, CE, CB.
Tregu Kryesor
MUTAI Electric fokusohet në Lindjen e Mesme, Afrikë, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut dhe tregun rus.
Pse të na zgjidhni ne
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








